جریان افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه

جریان: افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه جام جهانی جام جهانی مسعود سلطانی فر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

محمود فکری از هدایت نفت مسجدسلیمان استعفا داد

به گزارش ایسنا، محمود فکری امروز (جمعه) با اعلام به کلوب نفت مسجدسلیمان از هدایت تیم فوتبال این کلوب استعفا داد. محمود فکری از هدایت نفت مسج..

ادامه مطلب

هامبورگ سقوط کرد ، شکست سنگین و قهرمانی بایرن مونیخ در آخرین حضور یوپ هاینکس

تیم فوتبال بایرن مونیخ در آخرین بازی فصل برابر اشتوتگارت شکست سنگینی را مجبور شد. شکست سنگین و قهرمانی بایرن مونیخ در آخرین حضور یوپ هاینک..

ادامه مطلب

طوفان یک نیمه ای کهکشانی ها , بتیس 3-5 رئال

رئال مادرید در دیداری جالب و تماشایی موفق شد در منزل بتیس 5-3 به پیروزی برسد تا همچنان از شانس رسیدن به رتبه سوم جدول برخوردار باشند.  ..

ادامه مطلب

بازی با مراکش جهت ما حکم فینال جام جهانی را دارد / جهانبخش

هافبک تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بار دیگر تاکید کرد که بازی نخست برابر مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به منزله فینال جهت ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران..

ادامه مطلب

امیری ما از ژاوی و اینیستا هم آماده‌تر است / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی برابر سپیدرود گفت: به عنوان عالی ترین تیم لیگ و مدعی عنوان قهرمانی گزینه پیروزی هستیم ولی حریف را دست کم نمی‌گیری..

ادامه مطلب

دونالد ترامپ، تنها کسی که می‌تواند این رویا را از مردم بگیرد! ، جام‌جهانی ۲۰۲۶ در آمریکا

آمریکا جهت میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۶ پیشنهاد داده، ولی بر هیچکس پوشیده نیست که اوضاع ایجاد شده است در این کشور به وسیله دونالد ترامپ، می‌تواند اصلی‌ترین ..

ادامه مطلب

تراکتورسازی با درخشش ایرانپوریان از بحران فاصله گرفت

تیم فوتبال تراکتورسازی امشب با درخشش ایرانپوریان برابر تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به پیروزی رسید و بعد از سه هفته ناکامی از بحران فاصله گرفت. ..

ادامه مطلب

جهت مراسم خوش حالی افزایش سکوهای ورزشگاه آزدی را پر کنید / سلطانی‌فر

وزیر ورزش از مردم خواست با در دست داشتن پرچم کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و تیم ملی فوتبال را در پیروزی و مراسم خوش حالی افزایش تاریخی به..

ادامه مطلب