جریان افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه

جریان: افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه جام جهانی جام جهانی مسعود سلطانی فر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت مراسم خوش حالی افزایش سکوهای ورزشگاه آزدی را پر کنید / سلطانی‌فر

وزیر ورزش از مردم خواست با در دست داشتن پرچم کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و تیم ملی فوتبال را در پیروزی و مراسم خوش حالی افزایش تاریخی به جام ج

جهت مراسم خوش حالی افزایش سکوهای ورزشگاه آزدی را پر کنید / سلطانی‌فر

سلطانی فر : جهت مراسم خوش حالی افزایش سکوهای ورزشگاه آزدی را پر کنید

عبارات مهم : افزایش

وزیر ورزش از مردم خواست با در دست داشتن پرچم کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و تیم ملی فوتبال را در پیروزی و مراسم خوش حالی افزایش تاریخی به جام جهانی همراهی کنند.

به گزارش مهر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در فاصله چند ساعت مانده به دیدار تعیین کننده تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان در مرحله مقدماتی مسابقه های جام جهانی، طی یادداشتی با عنوان «امروز، روز اتحاد و نمایان شدن غرور ملی» هست، از علاقمندان جهت حضور در ورزشگاه آزادی دعوت کرد.

جهت مراسم خوش حالی افزایش سکوهای ورزشگاه آزدی را پر کنید / سلطانی‌فر

یادداشت سلطانی فر خطاب به هواداران فوتبال به این شرح است:

«امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در یک بازی مهم در ورزشگاه آزادی به مصاف ازبکستان خواهد رفت که در صورت کسب پیروزی، جهت نخستین بار در تاریخ در ٢ دوره متوالی به جام جهانی افزایش خواهیم کرد.

وزیر ورزش از مردم خواست با در دست داشتن پرچم کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و تیم ملی فوتبال را در پیروزی و مراسم خوش حالی افزایش تاریخی به جام ج

امروز می تواند روز مهمی جهت نمایان شدن غرور ملی مردم عزیزمان در عرصه ورزش قهرمانی باشد. روزی که جوانان بانشاط ایرانی، با حضور و حمایت یکپارچه خود از تیم ملی کشورمان، ندای اتحاد و همدلی بی نظیر ایرانیان را به جهانیان خواهند رساند. آنان ثابت خواهند کرد که ما به هنگام حمایت از عزت و افتخار ملی خود، متحدتر از هر لحظه در کنار هم بوده و مانند دیگر عرصه های دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی، حماسه آفرینی خواهیم کرد.

به عنوان خادم دولت در ورزش از عموم علاقمندان و جوانان عزیز، تقاضا می کنم که امروز دوشنبه ٢٢ خرداد ماه، با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان، با حمایت از تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و پرکردن سکوهای ورزشگاه در مراسم خوش حالی افزایش تاریخی در دو دوره متوالی به مسابقه های جام جهانی که ان شاء الله با غیرت و تعصب بازیکنان و درایت کادر فنی تیم ملی، جهت نخستین بار اتفاق خواهد افتاد، شرکت کنند. امید است که غریو یکدلی و اتحاد ما ایرانیان باعث خوشحالی دوستداران و یاس و ناامیدی بدخواهان میهن پرافتخارمان گردد.»

واژه های کلیدی: افزایش | جوانان | فوتبال | ورزشگاه | جام جهانی | جام جهانی | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs