جریان افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه

جریان: افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه جام جهانی جام جهانی مسعود سلطانی فر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیری ما از ژاوی و اینیستا هم آماده‌تر است / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی برابر سپیدرود گفت: به عنوان عالی ترین تیم لیگ و مدعی عنوان قهرمانی گزینه پیروزی هستیم ولی حریف را دست کم نمی‌گیریم. 

امیری ما از ژاوی و اینیستا هم آماده‌تر است / برانکو

برانکو: امیری ما از ژاوی و اینیستا هم آماده تر است

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی برابر سپیدرود گفت: به عنوان عالی ترین تیم لیگ و مدعی عنوان قهرمانی گزینه پیروزی هستیم ولی حریف را دست کم نمی گیریم.

به گزارش ایسنا، برناکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با سپید رود گفت: خوشحالم که فردا (چهارشنبه) در رشت به میدان می رویم. ما گزینه پیروزی هستیم چون عالی ترین تیم لیگ و مدعی عنوان قهرمانی هستیم. به هیچ عنوان سپیدرود را دست کم نمی گیرم. عالی ترین نشانه جهت کیفیت خوب این تیم، بازی برابر فولاد بود. می دانیم فردا بازی بسیار مشکل خواهیم داشت.

امیری ما از ژاوی و اینیستا هم آماده‌تر است / برانکو

او ادامه داد: سه بازی سپیدرود را تماشا کرده ایم. مساله مشخص این است که آنها در هر بازی گلزنی کردند. پر واضح است که این عنوان می تواند جهت ما خطرآفرین شود. چمن مصنوعی را بهانه نمی کنیم و دنبال توجیه نیستیم. بازیکنان باید آماده باشند تا در هر شرایطی عالی ترین عملکرد خود را داشته باشند. انتظار دارم فردا عالی ترین فرم خودمان را نشان دهیم. همه بازیکنان سلامت هستند و فقط بشار رسن مصدوم است و در لیست ما نیست. مهدی طارمی و احمد نوراللهی هم در کنار ما نیستند.

سرمربی پرسپولیس راجع به درخواست کی روش از کلوب ها جهت حضور یک روزه بازیکنان بعد از هر بازی در اردوی تیم ملی به منظور ارتقای آمادگی بدنی این بازیکنان گفت: نمی توانم راجع به بازیکنان تیم های دیگر صحبت کنم. آن قدر می دانم که وحید امیری ما می تواند بدود و آماده هست. او از ژاوی و اینیستا آماده تر هست. از طرف کلوب هیچ اطلاعی به من ندادند و درخواستی هم از طرف فدراسیون نیامده هست. به اطلاعاتی که در رسانه ها وجود دارد، اعتنا نمی کنم چون قطعی نیست. ما کتبا چیزی دریافت نکرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی برابر سپیدرود گفت: به عنوان عالی ترین تیم لیگ و مدعی عنوان قهرمانی گزینه پیروزی هستیم ولی حریف را دست کم نمی‌گیریم. 

او راجع به جذب شایان مصلح از سپیدرود و دقایق کمی که در اختیار این بازیکن قرار می گیرد گفت: ما شش ماه قبل از عقد قرارداد با او دنبالش بودیم. او سریعتر نیامد چون وقت مورد نیاز جهت تطابق با فلسفه پرسپولیس وجود نداشت. او بازیکن خوبی بود. از سوپر جام تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، او دقایق خوبی را بازی کرد. اگر وقت داشته باشیم، به او میدان می دهیم. او را جذب کردیم چون به کارش اعتقاد داریم. طبیعی است که در کنار انصاری، ماهینی، حسینی و خلیل زاده که ملی پوش هستند، خیلی سخت می تواند در ترکیب قرار بگیرد.

برانکو راجع به روند گلزنی های این تیم در غیاب مهدی طارمی یادآور شد: یکی از قوانین کار من، استاندارد کردن ثبات تیم هست. فلسفه پرسپولیس در زمانی که من مربی پرسپولیس هستم، بازی هجومی هست. فرقی نمی کند طارمی، علیپور یا منشا در ترکیب تیم باشند. فلسفه کار ما این است و آن را انجام می دهیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم نشان دادیم. در روح تیم های بزرگ بازی هجومی وجود دارد. درخواست هوادران ما بازی هجومی هست. می دانیم کار راحت نخواهد بود. فردا هم انتظار بازی مشکل را داریم ولی فلسفه و نظر ما عوض کردن نمی کند.

سرمربی پرسپولیس راجع به پرداختن بیش از حد شبکه های تلویزیونی به این تیم و کم توجهی به تیم هایی مانند سپیدرود گفت: در هر کشوری، کلوب هایی هستند که جایگاه خوب، بیشترین هواداران و منافع زیادی دارند. در کشور عزیزمان ایران هم این عنوان صادق هست. استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان و … جزو این دسته از تیم ها هستند. سپیدرود و هوادرانش بپذیرد که پرسپولیس معروف تر است و هوادران بیشتری دارد و قهرمان کشور عزیزمان ایران شده است هست. ایتالیا، اسپانیا، آلمان و انگلیس هم این طور هستند. بارسلونا و رئال مادرید حق زیادی نسبت به بیلبائو دارند. طبیعی است هنگامی که قهرمان شوید، معروف تر می شوید. در برنامه هم زیاد راجع به پرسپولیس حرف می زنند تا سپیدرود که به تازگی به لیگ برتر آمده است.

امیری ما از ژاوی و اینیستا هم آماده‌تر است / برانکو

برانکو راجع به تخصیص داده شده است یافتن بخش بیشتری از ورزشگاه سردار جنگل رشت به هواداران سپیدرود گفت: چهارشنبه تعطیل است و سپیدرود هواداران بیشتری خواهند داشت. میلاد حضرت رسول را هم به شما تبریک می گویم. فوتبال با هواداران معنی می گیرد و بدون آن ها معنی ندارد. طبیعی است که آنها هوادران بیشتری داشته باشند. اگر بازی را ببرند، به آن ها تبریک خواهم گفت. اگر ما بردیم، آنها به ما تبریک می گویند. در بازی با پارس جنوبی، ۹۰ درصد هوادران طرفدار پاس جنوبی بودند. در این جا هم این عنوان صدق می کند. همین عنوان باعث زیاد کردن انگیزه بازیکنانم می شود که تلاش بیشتری کنند. با احترام به هوادران تیم حریف ، به اهداف خودمان فکر می کنیم و دوست داریم عالی ترین بازی را ارائه دهیم.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs