جریان افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه

جریان: افزایش جوانان فوتبال ورزشگاه جام جهانی جام جهانی مسعود سلطانی فر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری به افطاری روحانی می‌روم / محمود دولت‌آبادی

«من به حسن روحانی رای داده‌ام و به همین رای که دادم، احترام می‌گذارم. بنابراین من دعوت ایشان را جهت افطار پاسخ خواهم داد. دیگران هم هر کاری می‌خواهند انجام دهند

به افطاری روحانی می‌روم / محمود دولت‌آبادی

محمود دولت آبادی: به افطاری روحانی می روم

عبارات مهم : افطاری

«من به حسن روحانی رای داده ام و به همین رای که دادم، احترام می گذارم. بنابراین من دعوت ایشان را جهت افطار پاسخ خواهم داد. دیگران هم هر کاری می خواهند انجام دهند به خودشان مربوط است.»

به گزارش ایسنا، محمود دولت آبادی در یادداشتی جهت روزنامه اعتماد نوشت:

«به رای خود احترام می گذارم

برخی از بازیگران و صورت های معروف اعلام کرده اند که در دورهمی افطار رییس جمهور شرکت نخواهند کرد. من عملکرد هیچ شخصیتی را تعیین نمی کنم و معمولا هم در هیچ گروه و دسته ای نبوده و نیستم. من به حسن روحانی رای داده ام و به همین رای که دادم، احترام می گذارم. بنابراین من دعوت ایشان را جهت افطار پاسخ خواهم داد. دیگران هم هر کاری می خواهند انجام دهند به خودشان مربوط هست؛ آیا که اعتقاد دارم هر شخصیتی یک دید مختص به خود دارد.

به نظر من حسن روحانی تا آنجا که توانسته جهت پیشبرد اهداف و برنامه هایش تلاش کرده هست. شاید در رسیدن به بعضی از این نشانه ها موفق نشده باشد که البته موفق هم نبوده ولی من ضمن آن که با بستانکاری های خودم از این سیستم باقی می مانم در عین حال به رای خود نیز احترام می گذارم و در این مهمانی حضور خواهم یافت و امیدوارم که شرایط بهتر شود.»

به افطاری روحانی می‌روم / محمود دولت‌آبادی

واژه های کلیدی: افطاری | حسن روحانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs